LG G6 bez modułów? Firma odnosi się do plotek

Newsy

lg-g5-battery-39437

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W zeszłym roku południowokoreańska firma LG weszła na smartfonowy rynek z pewną innowacją. Zaprezentowano flagowca (LG G5), który umożliwiał korzystanie ze specjalnych modułów rozszerzających funkcjonalność mobilnego urządzenia. Projekt nie spotkał się jednak z większym entuzjazmem konsumentów i LG musiało odnotować słabe wyniki sprzedaży tego modelu.

 

W ciągu bieżącego roku przedsiębiorstwo zamierza naprawić swój fatalny błąd. Na targach technologicznych CES, w wywiadzie dla The Wall Street Journal, przedstawiciel firmy zapowiedział, że LG G6 zadebiutuje już w „niedalekiej przyszłości”, a także poinformowano, że jeśli chodzi o ten model LG skupi się na „estetyce i funkcjonalności” zamiast na wprowadzaniu fatalnie przyjętych LG Friends. Moduły nie pojawią się w nadchodzącym flagowcu. Mimo, że z pewnością zeszłoroczny pomysł LG na modułowy telefon był interesujący, to niestety realizacja okazała się zbyt niezgrabna, aby przekonać do niego wiele osób.

 

LG G6 ma zostać zaprezentowany już w trakcie Mobile Word Congress w przyszłym miesiącu. Smartfon zostanie najprawdopodobniej wyceniony na 500-600 dolarów i początkowo będzie dostępny w Ameryce Północnej, Europie, Korei Południowej oraz w Chinach (wyłącznie online).

 

Zobacz też: Sony nie pozbędzie się gniazdek słuchawkowych w Xperiach (przynajmniej na razie)

 

Źródło: WSJ


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x