Sony nie pozbędzie się gniazdek słuchawkowych w Xperiach (przynajmniej na razie)

Newsy

xperia-xz-938726487

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Według raportu ePrice firma Sony nie zamierza pozbywać się w najbliższym czasie gniazdek słuchawkowych minijack w swoich najnowszych, nadchodzących urządzeniach. Podczas gdy m.in. Apple usuwa gniazda dla „tradycyjnych” słuchawek, japońska firma preferuje bardziej „konserwatywne” podejście. Jak na razie wiele producentów nie poddaje się swego rodzaju trendowi wyznaczonemu przez Apple’a.

 

Firma Sony promuje ostatnio funkcje muzyczne swoich urządzeń, więc usunięcie popularnego gniazdka jack mogło by być sporym rozczarowaniem dla większości użytkowników. Pozbywanie się tego typu gniazd zwykle jedynie utrudnia użytkownikom korzystanie z telefonów i wiąże się z koniecznością używania specjalnych przejściówek.

 

A Wy, tęsknicie za minijackiem w iPhone’ach albo w telefonach z serii Moto? Jak oceniacie podejście poszczególnych producentów do tej kwestii? Dajcie znać w komentarzach.

 

Zobacz też: Finalny Android Nougat dla Samsungów Galaxy S7 edge już dostępny

 

Źródło: ePrice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x