xperia-xz-938726487

 

Według raportu ePrice firma Sony nie zamierza pozbywać się w najbliższym czasie gniazdek słuchawkowych minijack w swoich najnowszych, nadchodzących urządzeniach. Podczas gdy m.in. Apple usuwa gniazda dla „tradycyjnych” słuchawek, japońska firma preferuje bardziej „konserwatywne” podejście. Jak na razie wiele producentów nie poddaje się swego rodzaju trendowi wyznaczonemu przez Apple’a.

 

Firma Sony promuje ostatnio funkcje muzyczne swoich urządzeń, więc usunięcie popularnego gniazdka jack mogło by być sporym rozczarowaniem dla większości użytkowników. Pozbywanie się tego typu gniazd zwykle jedynie utrudnia użytkownikom korzystanie z telefonów i wiąże się z koniecznością używania specjalnych przejściówek.

 

A Wy, tęsknicie za minijackiem w iPhone’ach albo w telefonach z serii Moto? Jak oceniacie podejście poszczególnych producentów do tej kwestii? Dajcie znać w komentarzach.

 

Zobacz też: Finalny Android Nougat dla Samsungów Galaxy S7 edge już dostępny

 

Źródło: ePrice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl