Gra multiplatformowa na PlayStation 4

[WIT #83] Klienci potrafią docenić Sony, ale nie na rynku mobilnym. Playstation 4 sprzedało się w ponad 50 mln egzemplarzy

Newsy

playstation-4

 
Sony to spółka, która zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych. Wśród nich znajdują się smartfony, których sprzedaż spada z roku na rok. W szczytowym momencie wynosiła ona kilkanaście milionów egzemplarzy. Niestety W ostatnich kwartałach liczba sztuk Xperii dostarczonych na rynek to zaledwie nieco ponad 3 miliony na kwartał. Całe szczęście dla firmy, inne działy radzą sobie lepiej, a w szczególności sekcja zajmująca się Playstation.
 
Sony pochwaliło się ostatnio sprzedażą najnowszej konsoli. Według najświeższych danych trafiła ona do ponad 50 milionów klientów. Wynik ten został osiągnięty w zaledwie 3 lata od premiery. Dane te dotyczą sprzedaży wszystkich wersji PS4 w tym ostatnio wydanej wersji „Slim” oraz „Pro”.
 
Największym konkurentem Sony w tej dziedzinie jest oczywiście Microsoft ze swoją konsolą. Według szacunków Nvidii Xbox One trafił do 29 milionów użytkowników. Informacje te pochodzą z sierpnia tego roku.
 
źródło: theverge

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x