Samsung-galaxy-s7-4

 

Flagowe smartfony mają to do siebie, że nie należą do najtańszych. Oczywiście jest to zrozumiałe, ale znani producenci z roku na rok skutecznie podnoszą ceny poszczególnych modeli, aby zrobić miejsce z cenami dla nieco słabszych urządzeń. Tegorocznym rekordzistą niewątpliwie jest Huawei Mate 9 Porsche Design kosztujący ponad 5000 złotych.

 

Jednak Samsung również do tanich nie należy. Ich tegoroczny smartfon z najwyższej półki w postaci Galaxy S7 został wyceniony na ponad 3000 złotych. Oczywiście dzisiaj ta wartość zmalała, ale wciąż nie można powiedzieć, że zbliżyła się do chińskich odpowiedników. Jednak od czego są promocje? Taką właśnie zaproponował Komputronik, który oferuje ten model za 2700 złotych (wersja Edge 32 GB). Jednak z kodem rabatowym możemy tę wartość obniżyć o 500 złotych, czyli ostatecznie za flagowy model Samsunga zapłacimy 2200 złotych. Zainteresowani muszą wpisać „SAMSUNG_S7” w odpowiedniej rubryce przy zakupie, aby obniżyć cenę Galaxy S7. Oczywiście wciąż nie jest to najniższa cena na rynku, aczkolwiek urządzenie kupujemy w znanym sklepie, więc w razie problemów można osobiście odebrać i ewentualnie oddać w najbliższym salonie.

 

Aktualizacja: promocja niestety została zakończona.

 

Oczywiście nie można zapomnieć, że na cenę Galaxy S7 duży wpływ ma także klapa Galaxy Note7. Samsung ewidentnie chce nadrobić lukę właśnie modelami z serii „S”, co doskonale widać po wszelkich materiałach promocyjnych.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.