Motorola Droid Turbo/Moto Maxx (w końcu) dostaje Androida Marshmallow

1 minuta czytania
Komentarze
motorola_droid_turbo

Kojarzycie Motorolę Droid Turbo albo Moto Maxx? Smartfon ten został zaprezentowany w czwartym kwartale 2014 roku. Na starcie telefon pracował pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat i był chwalony m.in. za bardzo pojemną baterię. Teraz producent w końcu rozpoczął wypuszczanie aktualizacji 24.81.5.en-US, która zawiera Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow.

Urządzenie niestety nie było powszechnie dostępne w Polsce, ale znaleźli się tacy, którzy sprowadzali swojego wymarzonego ówcześnie smartfona. Najnowszy update pojawia się na smartfonach sygnowanych logiem amerykańskiej sieci komórkowej Verizon. Z racji tego, że proces aktualizowania dopiero się rozpoczyna, aby być jednym ze szczęśliwców, którzy najszybciej otrzymają update, należy ręcznie sprawdzić jej dostępność w ustawieniach telefonu.

Telefon ten poza świetną baterią mógł poszczycić się procesorem Qualcomm Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM, aparatem 21 MPx obsługującym nagrywanie w 4K, czy 5,2-calowym wyświetlaczem QuadHD (1440p) wykonanym w technologii AMOLED. Do tego dochodziło LTE, które działało poprawnie w Polsce. Swego czasu urządzenie to było marzeniem niejednego geeka.

Zobacz też: [Pobierz] CyanogenMod 14.1 trafia na kolejne urządzenia (m.in. Nexus 5, Moto X Style)

Źródło: The Android Soul