Samsung zaczyna pracę nad Nougatem dla Galaxy S6 i S6 Edge – kiedy oficjalnie się pojawi?

Newsy

samsung galaxy s6 edge

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Coraz popularniejszą metodą wśród producentów staje się wydawaniem testowych systemów operacyjnych przed oficjalną aktualizacją. Robi tak Sony, OnePlus czy też właśnie tytułowy Samsung, który udostępnił już wersję beta Androida Nougat dla użytkowników flagowych modeli tego producenta.

 

Jednak spać spokojnie mogą również posiadacze poprzedniej generacji urządzeń od Koreańczyków z najwyższej półki. Jak podaje portal SamMobile, właśnie uruchomiono prace nad wdrożeniem Nougata dla serii Galaxy S6 i pierwsze tego typu oprogramowanie zostało skompilowane. Oznaczenie XXS5DPK7, które krąży po Sieci jeszcze z pewnością zmieni swoją kombinację znaków, aczkolwiek kiedy można spodziewać się oficjalnego wydania nowego systemu dla zeszłorocznych modeli? Bazując na doświadczeniach z zeszłych lat to użytkownicy smartfonów z tej serii (+Galaxy Note 5) muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż istnieją małe szanse, że Nougat zawita jeszcze w tym roku. Bardzo możliwe, że Galaxy S7 (+Edge) również nie otrzymają w ciągu półtora miesiąca aktualizacji.

 

Zmiany wprowadzone przez Samsunga w nowym systemie sprowadzają się tak naprawdę do uproszczenia i ujednolicenia interfejsu. Pojawia się niewiele nowych funkcji bazując na testowych wydaniach Nougata dla Galaxy S7, aczkolwiek te mogą jeszcze zostać dodane.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x