Osoby czekające na następce znanego już na Blade’a mogą go nabyć decydując się na jedną z ofert sieci Play. Operator oferuje ten model już od złotówki w ramach oferty eShop Stan Darmowy przy miesięcznym abonamencie wynoszącym niecałe 50 złotych i umowie na 24 miesiące. Jeśli jednak myślicie o mniejszym abonamencie to smartfon dostępny jest za 249 złotych w abonamencie za 29,90 PLN.

Dla przypomnienia dodam, że smartfon posiada 4 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Qualcomm MSM 7227A o częstotliwości 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, 5 megapikselowy aparat oraz akumulator o pojemności 1600 mAh. Producent zdecydował się na zainstalowanie w nim Androida Ice Cream Sandwich.

Źródło: Play
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.