Samsung testuje Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7

Newsy

nougat3345442

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Minął już miesiąc od wydania przez Google najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – 7.0 Nougat. Jak na razie aktualizacja wylądowała jedynie na urządzeniach z serii Nexus, które otrzymują nowe wydania bezpośrednio od Google. Po wyjęciu z pudełka natomiast Nougata spotkamy w smartfonie LG V20. Jak wiadomo, firmy takie jak Samsung wypuszczają aktualizacje zazwyczaj w bliżej nieokreślonym czasie po wydaniu ich przez firmę z Mountain View. Tak będzie na pewno i tym razem.

 

Południowokoreańska firma zajmuje się obecnie testowaniem wersji oprogramowania oznaczonego jako G930FXXU1ZPI9. Co ciekawe, wewnętrzne testy rozpoczęły się w Polsce. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy update zagości na niebrandowanych telefonach. Samsung nie deklarował jeszcze żadnych ram czasowych, jeśli chodzi o aktualizacje Galaxy S7 czy Note7 do Nougata. Najnowsze flagowe modele mogą jednak niewątpliwie liczyć na najnowszą wersję Androida. Czego oczekujecie w nadchodzącym update dla Samsunga Galaxy S7?

 

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x