nougat3345442

 

Minął już miesiąc od wydania przez Google najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – 7.0 Nougat. Jak na razie aktualizacja wylądowała jedynie na urządzeniach z serii Nexus, które otrzymują nowe wydania bezpośrednio od Google. Po wyjęciu z pudełka natomiast Nougata spotkamy w smartfonie LG V20. Jak wiadomo, firmy takie jak Samsung wypuszczają aktualizacje zazwyczaj w bliżej nieokreślonym czasie po wydaniu ich przez firmę z Mountain View. Tak będzie na pewno i tym razem.

 

Południowokoreańska firma zajmuje się obecnie testowaniem wersji oprogramowania oznaczonego jako G930FXXU1ZPI9. Co ciekawe, wewnętrzne testy rozpoczęły się w Polsce. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy update zagości na niebrandowanych telefonach. Samsung nie deklarował jeszcze żadnych ram czasowych, jeśli chodzi o aktualizacje Galaxy S7 czy Note7 do Nougata. Najnowsze flagowe modele mogą jednak niewątpliwie liczyć na najnowszą wersję Androida. Czego oczekujecie w nadchodzącym update dla Samsunga Galaxy S7?

 

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl