zenfone 2

 

Narzekasz, że Twój Samsung jeszcze nie został zaktualizowany do Androida Marshmallow? Może irytuje Cię to, że jeszcze Twój Nexus nie posiada Nougata? To w takim razie co powiecie na to, że użytkownicy Asusów mają zdecydowanie gorzej? Ich flagowy smartfon, rewolucyjny pod pewnym względem właśnie został doceniony.

 

Zenfone 2 to pierwsze, mobilne urządzenie z Androidem na pokładzie, które mogło się pochwalić 4 GB RAM. Oczywiście pojawiła się także słabsza odmiana tego smartfonu, ale dzisiejszym bohaterem jest model oznaczony jako ZE551ML, a więc wersja najwyżej stawiana w hierarchii tego urządzenia. Asus obiecał, że Zenfone 2 otrzyma Androida Marshmallow do końca drugiego kwartału, ale tak jednak się nie stało. Dopiero dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że smartfon może pochwalić się nowym oprogramowaniem. Oczywiście nie mogło się obyć bez odpowiedniego komunikatu i informacji z jakich to ciekawych aplikacji użytkownicy będą mogli korzystać – tak, wśród nich jest również „Lustro”. Mimo wszystko i tak Asus zaznaczył, że pozbywa się kilku swoich programów na rzecz standardowych, oferowanych przez Google.

 

Zainteresowani aktualizacją nie muszą czekać na pojawienie się odpowiedniego komunikatu. Oprogramowanie jest gotowe do pobrania z następującej strony: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.