Sony Xperia X Compact na zdjęciu i tajemniczy model XZ na stronie

Kamil Lewicki Newsy 2016-08-25

 

xperia-z1-compact-perfect-camera-experience-b5ce85f651333532ba506555444aee11-940

Linia Compact w ofercie Sony celuje w target chcący mocnego urządzenia zamkniętego w niewielkiej obudowie. Takie właśnie były modele Z, ale seria została zakończona, a na jej miejsce pojawiła się X. I właśnie teraz możemy zobaczyć, jak prezentuje się pierwszy przedstawiciel z rodu kompaktowych smartfonów!

 

A wszystko dzięki nieocenionemu Evanowi Blassowi, który po raz kolejny zrobił nam niespodziankę. Na jego twitterowym profilu zamieścił grafikę przedstawiającą kompaktowy model z linii X. Możemy się spodziewać 4,6-4,7-calowego ekranu o rozdzielczości HD. Co dalej? To pozostaje na razie tajemnicą. Czy Sony zdecyduje się pójść w kierunku słabszej specyfikacji, jaką przejawia Xperia X czy może będzie bazować się na modelu X Performance?

 

Sony-Xperia-X-Compact-leak-01

 

 

Ciekawostką jest również pojawienie się na czeskiej stronie Sony modelu XZ. Jak na razie i ten smartfon owiany jest tajemnicą. Dla spostrzegawczych jednak zamieszczono podpowiedź w postaci słowa „fotografia”. Być może to pewna sugestia, co do przeznaczenia zbliżającego się modelu.

 

Xperia-XZ-X-Compact-Sony-leak

 

 

Poniżej możecie zobaczyć rendery Sony Xperia XZ.

 

 

IFA już niebawem. Wtedy Sony powinno zdradzić swoje plany.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x