smartwatch xiaomi premiera prezentacja

 

Urządzenia noszony Xiaomi są bardzo lubiane. Popularne opaski Mi Band cieszą się dużym zainteresowaniem, a mimo wszystko Chińczycy jeszcze nie mają w swojej ofercie smartwatcha. Czyżby zegarki nie były aż tak atrakcyjne w porównaniu do „prostych” opasek? Już niedługo najprawdopodobniej się o tym przekonamy.

 

Tak naprawdę na inteligentnego czasomierza od Xiaomi już długo czekamy. Jednak „tajemniczy informatorzy” wskazują, że za kilka dni będziemy mogli oficjalnie przyjrzeć się najnowszemu produktowi z Państwa Środka. Smartwatch od Chińczyków ma zostać zaprezentowany za kilka dni, dokładnie rzecz biorąc 25 sierpnia, ale czy cokolwiek o nim wiemy? Tak naprawdę niewiele poza stwierdzeniami, że będzie utrzymywał wygląd zegarka, a nie zminiaturyzowanego smartfona. Na froncie pojawi się logo firmy i nie zabraknie fizycznych przycisków. Dodatkowo mówi się o nastawieniu sportowym, ale ile w tym prawdy to się okaże dopiero w momencie oficjalnej prezentacji. Nie wiemy także czy Xiaomi postawi na autorskie oprogramowanie czy też Chińczycy zainteresują się Android Wear? Pytań jest wiele, ale to samo źródło, które zdradziło prawdopodobny termin premiery powyższego urządzenia dodaje, że tym razem nie mamy, co liczyć na rekordowo niskie ceny, a wręcz przeciwnie…

 

Jest to nietypowa sytuacja, gdyż zazwyczaj nie wiemy kiedy dane urządzenie ujrzy światło dzienne, pomimo że poznaliśmy najmniejszy szczegół. W przypadku smartwatcha od Xiaomi sytuacja jest odwrotna.

 

 

źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.