Xiaomi Mi Note 2 zostanie wyposażony w zakrzywiony ekran? Kolejne zdjęcie to potwierdza

Newsy

Xiaomi-Mi-Note-2-Edge

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jeśli myślicie, że całe Chiny co jakiś czas czekają na nadejście kolejnych smartfonów z serii Redmi to jesteście w błędzie. Tak naprawdę uwagę całej Azji (i nie tylko) najbardziej przykuwają modele z serii Mi. W tej chwili jesteśmy już o krok od premiery Xiaomi Mi Note 2, czyli następcy popularnego phabletu Chińczyków. Potwierdzonych informacji jak do tej pory nie ujrzeliśmy, ale kolejne przecieki z Państwa Środka dodają tylko smaczków.

 

Jak donosi portal Gizchina, Xiaomi Mi Note 2 zadebiutować ma w aż trzech wersjach. Pierwsza, czyli podstawowa, wyposażona zostanie w 5,7 calowy ekran FHD, procesor Snapdragon 821, 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Drugi, mocniejszy wariant ma posiadać już ekran 2K, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

 

Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak ostatnia – najmocniejsza wersja. Niektórzy nadali już jej nazwę Mi Note 2 Edge, ponieważ charakteryzować ma się (jak nietrudno się domyślić) obustronnie zakrzywionym ekranem. Potwierdzać ma to poniższe zdjęcie.

 

xiaomi mi note 2 edge

 

Wnętrze urządzenia ma być bliźniacze do wersji ‚medium’ z tym, że zaoferuje nie 64, a 128 GB pamięci wewnętrznej.

 

Nie są to oczywiście informacje potwierdzone. Wszystkiego dowiemy się już 5 września, bowiem wtedy odbędzie się premiera Xiaomi Mi Note 2.

 

Źródło: gizchina
*na zdjęciu głównym grafika koncepcyjna

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x