Specyfikacja Xiaomi Mi Note 2 i zaskakująca cena Redmi 4

Newsy

redmi

Wczoraj informowałem Was o przecieku specyfikacji technicznej Xiaomi Redmi 4. GeekBench podał nam nieco odmienne dane do tych, które mieliśmy okazję poznać nieco wcześniej. To rzuciło nowy obraz na następcę Redmi 3. Dzisiejsze doniesienia pochodzą z Weibo i nie tylko traktują o nowym modelu z linii Redmi, ale również zdradzają tajemnice dotyczące Mi Note 2.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Zacznijmy może od tego drugiego, gdyż będzie to urządzenie z półki high-end. Na pokładzie obecny Snapdragon 821 w towarzystwie 4 bądź nawet 6 GB RAM w zależności o wielkości pamięci wewnętrznej (64/128 GB). Mi Note 2 zostanie zamknięty w metalowej obudowie. Bateria? 3600 mAh. Niestety są pewne nieścisłości, jeśli chodzi o ekran. Z jednej strony słyszymy pogłoski o AMOLED, z drugiej zaś 5,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1080p. Ceny będą dość wysokie – 375 i 405 dolarów. Prawdopodobna data premiery 5 września.

 

Jeśli chodzi o Xiaomi Redmi 4, to specyfikacja z GeekBench znajduje potwierdzenie. Możemy do tego dodać 5-calowy ekran Full HD, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 4100 mAh. Smartfon został wyceniony na 699 yuanów, a to oznacza… 105 dolarów. Czy któryś sklepów sprzeda za taką kwotę? Wątpię. Jest to jednak znak, że Redmi 4 może być rewelacyjną słuchawką w swojej kategorii cenowej.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x