ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ostateczna informacja w sprawie Androida 2.1 dla HTC Hero

Autor: Karol Berger Kategoria: Newsy
android_21

Jak zapewne pamiętacie HTC już dawno zapewniał że Android 2.1 (dla HTC Hero) ostatecznie pojawi się w połowie kwietnia, później dowiedzieliśmy się że na początku maja, teraz wiemy że pojawi się w czerwcu. Informacja ta pewnie kolejny raz ugodzi w większość użytkowników tego telefonu, szczególnie zaś że Hero jako pierwszy miał otrzymać nowy system wraz z ulepszonym HTC Sense. Zaniepokojony brakiem powiadomienia o dostępnej aktualizacji w moim telefonie, postanowiłem zadzwonić do HTC. Jednak ku mojemu zdziwieniu w skrzynce e-mail pojawił się od nich list, w sprawie (jak domniemam) ostatecznej daty premiery Android’a 2.1. Z informacji jakie wyczytałem, będzie ona podzielona na dwa etapy oddzielone od siebie kilkudniową przerwą. Poniżej macie okazję przeczytać pełną treść tego listu, w którym zawarte są wszelakie szczegóły na temat daty i sposobu pojawienia się aktualizacji w Waszych telefonach. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam cierpliwości i miłej lektury.

 

                                            Darmowa Aktualizacja SYSTEMU HTC Hero

Warszawa, 5 maja 2010 r. — HTC udostępni darmową aktualizację systemu Android do wersji Eclair dla europejskich wariantów smartfonu HTC Hero. Aktualizacja zostanie opublikowana na początku czerwca. Wszyscy użytkownicy HTC Hero otrzymają najpierw wstępną aktualizacją przygotowawczą, a następnie pełną aktualizację Eclair. Podczas pobierania pełnej aktualizacji Eclair, HTC zaleca skorzystanie z sieci WiFi. Dokonywanie aktualizacji poprzez sieć operatorów komórkowych (EDGE/3G/HSDPA) rekomenduje się tylko w przypadku nielimitowanych planów taryfowych dotyczących transmisji danych, w przeciwnym razie należy liczyć się z kosztami transmisji danych zgodnie z obowiązującymi u danego operatora stawkami.

 „HTC zawsze mocno koncentruje się, na jakości oferowanych produktów, a co za tym idzie nie tylko na wyglądzie i funkcjonalności, ale przede wszystkim na stabilności i niezawodności działania oferowanych rozwiązań” – powiedział Paweł Orliński, Dyrektor Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Rosji/CIS. – „Niezależnie od tego czy użytkownicy naszych produktów wykorzystują telefony do pracy czy do celów prywatnych, z pewnością ważna jest dla nich stabilna platforma komunikacji, na której mogą polegać, niezależnie od miejsca, czasu
i okoliczności. Stosunkowo długi czas przygotowywania aktualizacji do Eclair dla smortfona HTC Hero wynikał z wysoko postawionej poprzeczki, jeśli chodzi o poziom testów – wszystkie oferowane przez HTC produkty muszą spełniać wysokie standardy”.

Sprawdź najnowsze wpisy