htc one m9 10 a9 android nougat aktualizacja

HTC jako pierwsza firma postanowiła wybiec przed szereg i oficjalnie zapowiedziała aktualizację dla swoich trzech, najważniejszych w portfolio, smartfonów. Jest to oczywiście pozytywne zagranie marketingowe dla większości konsumentów, którzy mogą być pewni, że producent nie zapomni o danym telefonie, który siedzi u nich w kieszeniach, ale bądźmy poważni…

 

Tajwańczycy chcą przede wszystkim i w pierwszej kolejności zaktualizować następujące trzy smartfony: 10, One A9 i One M9. Ktoś czuje się zaskoczony? Gdyby HTC zapomniało o wydaniu Nougata dla tych modeli to wtedy faktycznie, moglibyśmy się zdziwić i to nawet bardzo. W końcu mamy do czynienia z dwoma, flagowymi smartfonami i propozycją, o której sami Tajwańczycy mówili, że chcą ją aktualizować możliwie jak najszybciej i póki co te słowa są dotrzymywane.

 

 

Tradycyjnie dla osób zajmujących się mediami społecznościowym, na pytania o inne modele dostajemy odpowiedź w stylu: „Będziemy informować w swoim czasie”. Identycznie to wygląda jeśli zapytamy się o terminy wydania danej aktualizacji.

 

Mimo wszystko, możemy być niemalże pewni, że HTC nie zawiedzie i Nougat szybko pojawi się na powyższych smartfonach. W końcu tym się cechują firmy, które starają się poprawić swoje relacje z konsumentami, a na tym Tajwańczykom teraz musi ogromnie zależeć.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.