OnePlus 3

 
OnePlus to firma, która została założona w grudniu 2013 roku. Od początku miała ona ambicje zawojować rynek smartfonów, ale w dość nietypowy sposób. Za niewielką cenę w porównaniu do konkurencji , mieliśmy otrzymać flagowiec godny najlepszego telefonu Samsunga, LG czy Sony. Dodatkowo, dostępność urządzeń była mocno ograniczona z uwagi na system zaproszeń. Ten sposób „promocji” smartfonu sprawdził się, ponieważ wiele osób, które chciało go kupić , czekało długo w kolejce na jego dostępność, a największe portale internetowe rozpisywały się na temat OnePlus.
 
Wygląda na to, że taki sposób działania marketingu firmy przyniósł oczekiwane efekty. Niecałe 3 lata trwało wzbudzanie zainteresowania produktami firmy, które ciężko było kupić. Teraz gdy jest to możliwe, rozchodzą się one jak świeże bułeczki.
 
Jeden z największych chińskich sklepów JD.com podał, że wszystkie dostępne egzemplarze OnePlus 3 rozeszły się w zaledwie 10 minut. Dobra informacja jest taka, że nowa partia dotrze już jutro, ale z pewnością znajdzie nabywców równie szybko, jak ta pierwsza. Chińczycy nie mogą także kupić smartfonu poprzez oficjalną stronę internetową oneplus.net. W Polsce, czas oczekiwania na dostawę flagowca wynosi w tej chwili 8 dni roboczych. Czyżby zatem i u nas miało zabraknąć tego rozchwytywanego produktu?
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.