Wybraliście! Wiemy która firma powinna wrócić na mobilny rynek i większość postawiła na tę samą markę

Newsy

nokia x android xl x+ legendy stephen elop

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Równo tydzień temu spytałem się Was poprzez ankietę i odpowiedni wpis o to która firma powinna ponownie zawitać na mobilnym rynku. Nie rozdrabniałem się i tak naprawdę dałem do wyboru jedynie czterech producentów, którzy niegdyś stanowili czołówkę, ale czas i złe decyzje pokazały, że trzeba było zrezygnować z tej rywalizacji.

 

W takim razie przypomnijmy uczestników ankiety. Do wyboru mieliście Nokię, Siemensa, Sagema i Sony Ericssona. Każda z tych firm stworzyła w swojej historii przynajmniej jeden model, który warto było zapamiętać, ale okazuje się, że im więcej ich było tym chętniej wybieraliście takiego producenta.

 

wyniki ankieta firma producent powrot

 

Tak oto wyniki przedstawiają się następująco. Na pierwszym miejscu mamy bezapelacyjnego zwycięzce w postaci Nokii, która zdobyła 53,4% wszystkich głosów. Aż 835 z Was postawiło właśnie na Finów. Na drugim miejscu znalazł się Sony Ericsson z niemalże dwukrotnie mniejszym zainteresowaniem wynoszącym 28,1% (440 głosów). Podium zamyka Siemens – 15,8%, 248 głosów. Na szarym końcu Sagem – 2,7%, 42 głosy.

 

Czy to zaskoczenie? Oczywiście, że nie i jakby nie patrzeć to właśnie Nokia ma największą szansę na powrót. Sony Ericssona już raczej nie zobaczymy – prędzej to sam Ericsson ponownie będzie mógł zacząć wydawać urządzenia mobilne. Siemens i Sagem? Cóż, jak się okazuje to dzisiaj już niewiele osób pamięta o tym, że produkowali oni telefony komórkowe.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x