[Film] Indiegogo: POP – dodaj do swojego smartfona (także iPhone’a) dodatkowy akumulator i zapłać tylko za wysyłkę!

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-13

pop powerbank samsung indiegogo projekt

Indiegogo i Kickstarter to jedne z najpopularniejszych stron crowdfundingowych. To właśnie na tego typu witrynach popularność i fundusze zdobyły takie firmy jak Pebble czy też Ouya. Tym razem chciałbym przedstawić Wam zdecydowanie prostszy projekt, ale za to mogący rozwiązać jeden z największych problemów dzisiejszych urządzeń mobilnych.

Poznajcie „POP”, a więc kieszeń na dodatkowy akumulator, który możemy przykleić do pleców naszego smartfonu i tym samym zwiększyć ogólny czas pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę. To bardzo prosty projekt, który pasuje do każdego iPhone’a ze złączem Lightning, a także do wszystkich modeli z Androidem, które posiadają gniazdo MicroUSB umieszczone centralnie na dolnej krawędzi.

 

Na plecach smartfonu instalujemy kieszeń, która być może nie jest zbyt urodziwa, ale coś za coś. Autorzy postanowili wykorzystać typ ogniwa stosowany przez Samsunga w Galaxy SII, czyli oryginalnie powiększamy akumulator naszego smartfona o dodatkowe 1800 mAh.

Autorzy oferują samą kieszeń niemalże za darmo. Płacicie tak naprawdę tylko „symbolicznego” dolara oraz koszty wysyłki, które w przypadku dostawy do Polski wynoszą 5 dolarów. W takim razie spieszcie się jeśli jesteście zainteresowani, bo dostępnych jest „tylko” 150 sztuk. Wysyłka ma wystartować już we wrześniu. • bololabich

  Dlaczego producencie nie zrobią poprostu 2x grubszego smartphona z mocną baterią :3 są w tej chwili juz tak ciekie, że nawet 2x grubszy nie zrobi nikomu różnicy :3

 • Tomasz Korzeniowski

  Myślę, że miałoby to jakikolwiek sens z prostą baterią na całe plecy wtedy mogłaby być cienka i indukcyjnym ładowaniem. Ewentualnie jak w którymś „chińczyku” gdzie mielibyśmy dwie klapki z różnymi bateriami do wyboru.

 • GieKa

  We wrześniu którego roku? 🙂 Bo te wynalazki ze stron na których żebra się o pieniądze praktycznie nigdy nie przechodzą poza fazę żebrania.

 • Patryk

  Czyli ten sam garb, który wcześniej zaoferował Apple, tylko że bez etui..

  • Plecy03

   Ale chociaż tanio 🙂x