[Film] Indiegogo: POP – dodaj do swojego smartfona (także iPhone’a) dodatkowy akumulator i zapłać tylko za wysyłkę!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
pop powerbank samsung indiegogo projekt

Indiegogo i Kickstarter to jedne z najpopularniejszych stron crowdfundingowych. To właśnie na tego typu witrynach popularność i fundusze zdobyły takie firmy jak Pebble czy też Ouya. Tym razem chciałbym przedstawić Wam zdecydowanie prostszy projekt, ale za to mogący rozwiązać jeden z największych problemów dzisiejszych urządzeń mobilnych.

Poznajcie „POP”, a więc kieszeń na dodatkowy akumulator, który możemy przykleić do pleców naszego smartfonu i tym samym zwiększyć ogólny czas pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę. To bardzo prosty projekt, który pasuje do każdego iPhone’a ze złączem Lightning, a także do wszystkich modeli z Androidem, które posiadają gniazdo MicroUSB umieszczone centralnie na dolnej krawędzi.

 

Na plecach smartfonu instalujemy kieszeń, która być może nie jest zbyt urodziwa, ale coś za coś. Autorzy postanowili wykorzystać typ ogniwa stosowany przez Samsunga w Galaxy SII, czyli oryginalnie powiększamy akumulator naszego smartfona o dodatkowe 1800 mAh.

Autorzy oferują samą kieszeń niemalże za darmo. Płacicie tak naprawdę tylko „symbolicznego” dolara oraz koszty wysyłki, które w przypadku dostawy do Polski wynoszą 5 dolarów. W takim razie spieszcie się jeśli jesteście zainteresowani, bo dostępnych jest „tylko” 150 sztuk. Wysyłka ma wystartować już we wrześniu.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy