[Film] Indiegogo: POP – dodaj do swojego smartfona (także iPhone’a) dodatkowy akumulator i zapłać tylko za wysyłkę!

Newsy

pop powerbank samsung indiegogo projekt

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Indiegogo i Kickstarter to jedne z najpopularniejszych stron crowdfundingowych. To właśnie na tego typu witrynach popularność i fundusze zdobyły takie firmy jak Pebble czy też Ouya. Tym razem chciałbym przedstawić Wam zdecydowanie prostszy projekt, ale za to mogący rozwiązać jeden z największych problemów dzisiejszych urządzeń mobilnych.

 

Poznajcie „POP”, a więc kieszeń na dodatkowy akumulator, który możemy przykleić do pleców naszego smartfonu i tym samym zwiększyć ogólny czas pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę. To bardzo prosty projekt, który pasuje do każdego iPhone’a ze złączem Lightning, a także do wszystkich modeli z Androidem, które posiadają gniazdo MicroUSB umieszczone centralnie na dolnej krawędzi.

 

 

Na plecach smartfonu instalujemy kieszeń, która być może nie jest zbyt urodziwa, ale coś za coś. Autorzy postanowili wykorzystać typ ogniwa stosowany przez Samsunga w Galaxy SII, czyli oryginalnie powiększamy akumulator naszego smartfona o dodatkowe 1800 mAh.

 

Autorzy oferują samą kieszeń niemalże za darmo. Płacicie tak naprawdę tylko „symbolicznego” dolara oraz koszty wysyłki, które w przypadku dostawy do Polski wynoszą 5 dolarów. W takim razie spieszcie się jeśli jesteście zainteresowani, bo dostępnych jest „tylko” 150 sztuk. Wysyłka ma wystartować już we wrześniu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x