OnePlus One także z Marshmallow! Cyanogen wydaje najnowsze oprogramowanie

Newsy

oneplus-one-official-image-9

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przed chwilą informowałem Was o tym, że Sony wydało oficjalnie aktualizację dla swoich flagowców. Starsze Xperie mogą już cieszyć się z Androida Marshmallow. Jednak zostawmy Japończyków i przenieśmy się do Chin. Okazuje się, że OnePlus po raz kolejny dotrzymało danego użytkownikom słowa.

 

Wczoraj na forum chińskiego producenta, znany nam bardzo dobrze prezes Carl Pei ujawnił, że Cyanogen Inc. planuje wydać CyanogenOS 13.0 właśnie dla OnePlus One. Tak też się stało i dzisiaj pierwszy „pogromca flagowców” oficjalnie ujrzał Androida Marshmallow. Oczywiście to nie oznacza, że każdy z Was akurat ma możliwość zaktualizowania swojego oprogramowania i dopiero w ciągu kilku dni może dotrzeć do Waszego egzemplarza odpowiedni monit. Oczywiście winy w wolnej aktualizacji nie ma co kierować do OnePlus, gdyż tym modelem w zakresie oprogramowania zajmuje się właśnie Cyanogen Inc.

 

Jednak czy warto było czekać na Marshmallow? Dajcie znać czy podchodzicie do tego tematu podobnie jak to miałem ja w przypadku swojego OnePlus 2. W ogóle jak oceniacie Cyanogen OS? System warty uwagi czy już dawno przerzuciliście się na coś innego?

 

 

źródło: forum.oneplus.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x