Sony aktualizuje Xperię Z2, Z3 i Z3 Compact – Marshmallow oficjalnie!

1 minuta czytania
Komentarze
XperiaZ2press_21-640x346

Sony nie spieszyło z wydaniem Marshmallow na swoje flagowce. Seria Xperia Z5 naprawdę długo czekała na najnowsze oprogramowanie, a i tak okazało się, że nie jest pozbawione błędów. Tym samym użytkownicy starszych modeli z pewnością nie liczyli na szybkie wydanie najnowszego Androida na ich urządzenia.

Jednak odliczanie do wydania Marshmallow na starsze Xperie można już zakończyć. Dzisiaj oficjalnie Xperia Z3 (D6603), Z3 Compact (D5803) i Z2 (D6503) otrzymały najnowszego Androida oznaczonego w japońskiej nomenklaturze jako 23.5.A.0.570. Oczywiście najnowszy system ma wszystkie te same dodatki, co w przypadku Xperii Z5, razem z nową aplikacją aparatu. O jakie dokładnie nowości chodzi? Zajrzyjcie do tego wpisu, gdzie Japończycy przedstawiają na filmie, co wprowadza Marshmallow: Klik! Co ciekawe, powyższa aktualizacja zawiera zabezpieczenia z lutego bieżącego roku, a dostępne są już kwietniowe.

Według nieoficjalnych informacji, pozostałe odmiany powyższych modeli niedługo również zostaną zaktualizowane. Takim sposobem Sony oficjalnie zaktualizowało wszystkie flagowce, które planowało. Teraz przyszła pora na „słabsze” smartfony i tablety. Na których urządzeniach Japończycy powinni się teraz skupić?

źródło: Xperia-Blog

Motyw