[Film] Sony prezentuje „najważniejsze” nowości w Androidzie 6.0 Marshmallow – kto jeszcze dostanie tę aktualizację?

1 minuta czytania
Komentarze
sony android 6.0 marshmallow nowosci funkcje aktualizacja

Sony, podobnie jak Samsung, nie popisał się szybkością wprowadzania nowego Androida na swoje mobilne urządzenia. Tak naprawdę dopiero teraz Japończycy powoli udostępniają użytkownikom najnowszy system od Google. Jednak co zostało zmienione?

Odpowiedź na to pytanie zapewne już znacie ze swoich smartfonów i tabletów. Japończycy jednak postanowili pokazać na filmie, co nowego skrywa w sobie Marshmallow. W takim razie jeśli jeszcze Wasz smartfon lub tablet nie otrzymał odpowiedniej aktualizacji to sprawdźcie czym uraczy Was Sony:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KQBwy32iI2s[/youtube]

Uprawnienia aplikacji, nowa aplikacja aparatu, łatwiejsze dzielenie się multimediami z innymi, kolejne naklejki, przyjemniejsze edytowanie tekstu i znacznie, znacznie więcej. Tak najprościej można streścić powyższy film. Czy robi wrażenie? Nie, gdyż w głównej mierze są to nowości wprowadzone przez Google, które doskonale znamy od dawna. Mimo wszystko wciąż na aktualizację czeka spora grupa urządzeń, a wśród nich: Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia M5, Xperia C5 Ultra, Xperia M4 Aqua, Xperia C4, Xperia Z4 Tablet Compact i Xperia Z2 Tablet.

Japończycy po prostu kontynuują swój design i nie zmieniają zbyt wiele w jego wyglądzie. Nowych funkcji, jak widać wyżej, nie szykują, a więc to konsumenci, czyli Wy, zdecydują czy warto czekać na Marshmallow w japońskim wydaniu.

Motyw