Ostatnio pisaliśmy o tym, że Samsung powoli przygotowuje się do udostępnienia Jelly Bean dla Galaxy S II i Galaxy Note. Ci drudzy mogą mieć już powód do zadowolenia, bo do sieci wyciekł testowy ROM. Jeden z użytkowników forum XDA Developers wszedł w posiadanie go i dość szybko opublikował go w internecie.

Osoby, które zdążyły już zainstalować go twierdzą, że jest to wczesna wersja Jelly Bean i do wydania stabilnej wersji pozostało jeszcze trochę czasu. Na razie w systemie działa Google Now. Niestety sam system działa na razie niestabilnie, tak więc należy uzbroić się w cierpliwość. Pocieszeniem jest fakt, że prace jednak trwają. Więcej możecie też przeczytać na naszym forum: http://forum.android.com.pl/f436/leak-jb-xxls2-wyciek-romu-samsunga-na-galaxy-note-227447/.

Źródło: XDA
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.