HTC znowu chwali się modelem 10, tym razem zwracając uwagę na Boom Sound

Newsy

htc 10 render koncept one m10 perfume

 
Kilkanaście ostatnich dni z pewnością należy do HTC. Przez najbliższy czas, na temat flagowego smartfona tej firmy będzie się mówiło najwięcej. Nic dziwnego. Producent jest w fatalnej sytuacji finansowej i nawet model One A9 nie pomógł polepszyć wyników finansowych spółki. HTC 10 może być ostatnią deską ratunku dla przedsiębiorstwa.
 
Dzisiaj mamy kolejne potwierdzenie na to, że Boom Sound pojawi się w modelu i będzie lepszy, niż kiedykolwiek. Taki post został umieszczony na oficjalnym profilu firmy na Twitterze. Jak dokładnie została rozwiązana sprawa głośników, tego jeszcze nie wiemy. Jednak firma chwali się krystalicznie czystym dźwiękiem, co możemy przeczytać w poście. Dodatkowo umieszczone zostało wideo, które możecie zobaczyć TUTAJ.
 
HTC
 
Przypomnijmy, że możliwa specyfikacja smartfona to: 5,2-calowy ekran QHD (2560 x 1440), procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, aparat 12 MPx UltraPixel, który został ochrzczony przez firmę jako światowej klasy.
 
źródło: htc, phonearena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x