Meizu-ME5-upcoming-flagship (1)

Meizu Pro 6 pojawić się ma na rynku jeszcze w tym roku. Wraz z nim nadejdzie nowy procesor, który zapewni wydajne działanie urządzenia, a specyfikacja techniczna nie zamierza ustępować innym flagowym modelom. Pozostaje zatem rozstrzygnąć kwestię designu – czy podoba Wam się taka bryła? Prezentuje się bardzo minimalistycznie.

 

Nowy flagowiec chińskiego producenta zawita na rynku z Helio X25, czyli następcą Helio X20. Nowa jednostka MediaTeka powinna nareszcie zadowolić większą część użytkowników, a towarzystwo 4 GB RAM z pewnością jej w tym pomoże. Urządzenie posiadać również będzie skaner linii papilarnych.

 

 

Sama bryła urządzenia jest dość ciekawa – wszak nie przypomina ona ani iPhone’a, ani Huawei. Meizu podeszło do sprawy minimalistycznie, na froncie znajdziemy przycisk fizyczny HOME, z tyłu zaś na środku został umieszczony aparat. Sama konstrukcja wydaje się bezramkowa, a czarna wersja kolorystyczna wygląda po prostu elegancko. Z pewnością spodoba się osobom, które nie lubią się wyróżniać na ulicy podczas rozmowy przez telefon.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.