Xiaomi Mi Note 2 ze Snapdragonem 823? Pierwsze plotki pokazują zdumiewającą specyfikację

Newsy

Xiaomis-Mi-Note-Natural-Bamboo-Edition (1)

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dzisiejszy flagowiec to tak naprawdę Snapdragon 820 połączony z 4 GB pamięci operacyjnej. Takiego też w swojej ofercie ma Xiaomi i jest nim najwyższa wersja Mi5. Jednak Chińczycy po świetnym przyjęciu tego modelu nie spoczywają na laurach i już szykują następcę swojego topowego phabletu jakim jest Mi Note.

 

Oczywiście to, co zaraz przeczytacie to w głównej mierze plotki, na które trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Tak oto Mi Note 2 ma być oferowany w dwóch wariantach i jeden z nich ma korzystać z układu, o którym jeszcze nie słyszeliśmy, czyli Snapdragonie 823. Zestawiony z 6 GB RAM ma być lepszy od „słabszego” zestawu, a więc Snapdragon 820 z 4 GB pamięci operacyjnej. Oczywiście w tym modelu wyróżniać ma się przede wszystkim wyświetlacz. Najprawdopodobniej będzie to 5,7-calowy panel prezentujący obraz w rozdzielczości QuadHD. Bardzo możliwe, że nie zabraknie wsparcia dla alternatywy 3D Touch. Dodajmy do tego opcje wbudowanej pamięci od 32 GB do 256 GB, aparat od Sony (IMX298) z OIS, a także akumulator o pojemności 3600 mAh z możliwością szybkiego ładowania (18 W).

 

Robi wrażenie? Z pewnością, ale czy kiedykolwiek ujrzymy taki model? Być może „słabsza” odmiana, a więc ze Snapdragonem 820 pojawi się na rynku, ale w lepszy model bym nie wierzył.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x