ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung okazał łaskę dla użytkowników Galaxy S5. Marshmallow pojawia się w Korei!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Android Marshmallow

 
Aktualizacje u Samsunga to temat kontrowersyjny. Firma w tym roku zachowała się wyjątkowo nie fair wobec klientów. Najpierw mydliła nam oczy terminem grudniowym, a następnie styczniowym. Potem pojawiły się informacje o dopracowaniu TouchWiza poprzez beta testy systemu.
 
Powód takiego stanu rzeczy był jeden i nazywał się – Samsung Galaxy S7. Producent grał na zwłokę i robił wszystko, aby nie wypuścić aktualizacji przed premierą najnowszego flagowca i udało się. Dodatkowo, perfidne przekładanie możliwych dat update’u i oszukiwanie klientów, że proces ten już się rozpoczął było zdecydowanie nie na miejscu. Co prawda na początku marca użytkownicy Galaxy S6, S6 Edge i S6 Edge+ otrzymali w końcu dobrodziejstwo, jednak niesmak pozostał. Ale chwileczkę…co z innymi smartfonami?
 
Otóż okazuje się, że Samsung powoli wypuszcza Androida w wersji Marshmallow dla Galaxy S5 w Korei. Chodzi dokładnie o numer 6.0.1. Standardowo, aktualizacja wnosi także pewne zmiany w TouchWizie między innymi: poprawki błędów, optymalizację działania nakładki i chociażby lekką zmianę kolorystki (w powiadomieniach będzie dominowała biała barwa).
 
Z pewnością w niedługim czasie update pojawi się także w Polsce. Można tylko współczuć klientom tego smartfona tak długiego okresu czekania.
 
źródło: sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy