lg stylus 2 rysik pen

LG zaprezentowało na tegorocznych targach MWC kilka interesujących urządzeń. Królował jednakże model G5, a to mogło spowodować, że pozostałe smartfony skryły się w jego cieniu. Jak na przykład ten – LG Stylus 2. Wbrew pozorom nie jest on kolejną pospolitą propozycją na średnią półkę. Jest to pierwszy na świecie telefon wspierający DAB+.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Słysząc radio myślicie zapewne o FM – najzwyczajniej w świecie mówiąc jest to modulacja częstotliwości w radiu analogowym. DAB+ z kolei to technologia pozwalająca nadawać programy radiowe w formie cyfrowej (w Polsce wykorzystywana np. przez Polskie Radio). Jednak najważniejszymi zaletami DAB+ jest zawsze czysty dźwięk, brak zakłóceń oraz dodatkowe usługi jak np. zdjęcia czy prezentacje multimedialne.

 

I właśnie taką technologię znajdziemy w, wydawałoby się niepozornym, LG Stylus 2 – 5,7 calowym smartfonie z ekranem HD, czterordzeniowym procesorem oraz 1,5 GB RAM. Posiada dwie kamerki – 13 oraz 8 megapikseli, jak i baterię o pojemności 3000 mAh. Całość pracuje na Androidzie 6.0 Marshmallow. Urządzenie posiada również rysik.

 

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.