Serwis internetowy Techtree poinformował niedawno o dziwnych zamiarach Google. Otóż, potentat ma wprowadzić swój flagowy produkt na ‚nowe rynki’, a do takich rynków zaliczają się między innymi … Indie. Lider wśród wyszukiwarek pracuje podobno nad smuklejszą i nieco uszczuploną sprzętowo wersją N1. Największe wątpliwości tyczą się jakości aparatu, który będzie zdobił Nexusa po ‚liftingu’ oraz pamięci, czyli droższych podzespołów.

Pomimo braku oficjalnego supportu Google dla Indii, Nexusa można zakupić przez internet za kwotę 33,241 rupii indyjskich. (ok. 2041zł)

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jak zwykle zachęcam do komentowania, czy podoba Wam się taka segregacja klienta na lepszego i gorszego? A może w obiegu powinny być obie wersje Google Phone’a ?

 
Filip Stachowicz