Jeden z najpiękniejszych smartfonów od Sony ujawniony przez Evana Blassa

1 minuta czytania
Komentarze
sony

Nie lubię monotonności na mobilnym rynku toteż design Sony nie do końca mi leży. Jednak nie uważam, że smartfony tego producenta są brzydkie. Po prostu ciężko odróżnić jeden od drugiego i to samo zaczął robić chociażby Samsung. Jednak nadchodzi kolejny japoński telefon, który może zmienić to zmienić.

Podobnie jak wczoraj, w przypadku nowego, intrygującego HTC, tak i dzisiaj naszym źródłem jest nie kto inny jak sam Evan Blass. Przedstawił on na swoim koncie na Twitterze nowe urządzenie od Sony z nazwą kodową „PP10” i oto ono:


 

Tak, to wciąż design Sony, ale tylna część urządzenia sugeruje jakobyśmy mieli do czynienia ze szczotkowanym aluminium albo jedynie tworzywem sztucznym imitującym ten efekt. Jest to bardzo interesująca odskocznia od szkła we flagowcach, które dopiero od niedawna nie jest połyskujące. Mimo wszystko, PP10 będzie posiadał także czytnik linii papilarnych. Nie zabraknie coraz popularniejszego szkła 2.5D na frontowej powierzchni, a także dodatkowych zaokrągleń na rogach.

W takim razie z czym mamy do czynienia? Być może jest to Xperia M6, ale kiedy ją ujrzymy? Pierwsza taka okazja to oczywiście targi MWC i jutrzejsza konferencja Japończyków.

Motyw