ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Największym zaskoczeniem przyszłego tygodnia może być… BlackBerry!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
blackberry vienna

Targi Mobile World Congress rozpoczną się tak naprawdę już jutro. Już za niecałe kilkanaście godzin odbędą się pierwsze konferencje i zapewne dla wielu najważniejsze. Jednak to nie Samsung czy też LG będą największym zaskoczeniem z kilku prostych powodów.

Przede wszystkim o Koreańczykach wiemy już wszystko. Galaxy S7 i G5 to urządzenia, o których wiemy naprawdę wiele, więc o jakim rodzaju zaskoczenia możemy mówić? Kluczowe fakty są znane i nie pozostaje nic innego jak poczekać na najdrobniejsze szczegóły. W takim razie jaka firma może najbardziej zaskoczyć? Oczywiście tytułowe BlackBerry, które – według plotek – może właśnie teraz przedstawić model Vienna, o którym pierwszy raz usłyszeliśmy w listopadzie zeszłego roku. Dla przypomnienia, ma to być kolejne urządzenie z Androidem na pokładzie, ale tym razem klawiatura ma być tak jak to możecie zauważyć powyżej.

W takim razie ja obstawiam na BlackBerry jako największe zaskoczenie tegorocznych targów Mobile World Congress. Oczywiście Vienna być może nie zrobi zbyt wielkiego szumu wokół siebie w porównaniu do Galaxy S7 i G5, ale i tak może to być bardzo interesujący model. Przynajmniej dla mnie, a dla Was?

źródło: Phandroid

Sprawdź najnowsze wpisy