Android Marshmallow dla Galaxy S6 Edge(+) – poznaliśmy nowe zastosowania wygiętego wyświetlacza i są one świetne!

Newsy

samsung marshmallow aktualizacja termin

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ewidentnie dzisiaj Samsung zaczął nadrabiać zaległości. Po wielu miesiącach oczekiwania, flagowe modele w postaci Galaxy S6 i S6 Edge w końcu doczekały się aktualizacji do Marshmallow. To jednak nie koniec niespodzianek od Koreańczyków, które dzisiaj możemy Wam przedstawić.

 

Prywatnie nie uważam, że Samsung zasługuje na miano lidera mobilnego rynku, ale z dnia na dzień mam wrażenie, że firma czyta mi w myślach i małymi krokami zmienia to, co najbardziej mi przeszkadza. Przede wszystkim nie ma już bałaganu w portfolio, a teraz dopisek Edge zaczyna pokazywać, że faktycznie mamy do czynienia z czymś innym. Otóż Koreańczycy jako pierwsi ujawnili Marshmallow flagowcom w swoim kraju, także dla Galaxy S6 Edge+, a oto odkryte funkcje:

 

 

To już nie jest to samo, co rok temu podczas premiery Galaxy S6 i jego odmiany z dopiskiem Edge. Dwa rzędy, spis zadań, szybkie narzędzia, odmieniony panel „People Edge” czy też artykuły z miniaturkami. Podczas testów zarówno zwykłego „Edge’a” jak i modelu z plusem w nazwie niezbyt często korzystałem z możliwości wygiętego wyświetlacza. Jedynie zegarek z powiadomieniami był interesujący.

 

W tym momencie nie uważam już dopisku Edge tylko za fizyczne wygięcie wyświetlacza na krawędzie, ale rzeczywiste wykorzystanie tego faktu. Oczywiście większość nowych funkcji równie dobrze sprawdziłoby się i na tradycyjnych ekranach.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x