Niby taki sam jak Galaxy S6 Edge, ale nadal piękny – zobaczcie nowe zdjęcia S7 Edge

1 minuta czytania
Komentarze
s7 edge
s7 edge

 
Na 6 dni przed konferencją Samsunga, do Internetu wyciekają zarówno rendery Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge jak i zdjęcia prezentujące urządzenia. Zaledwie dwa dni temu mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia smartfona. Teraz mamy dla Was kolejną porcję fotografii, tym razem prezentują one czarną wersję flagowca z zagiętym ekranem.
 

 
Przypomnijmy też właściwie już prawie potwierdzone informacje, że zwykły Galaxy S7 będzie posiadał 5,1-calowy ekran, a opcja Edge 5,5-calowy. Ponadto pojawi się technologia, która w pewien sposób pozwoli mieć ekran „zawsze włączony”, co nie będzie drenowało w znaczący sposób baterii. Galaxy S7 ma posiadać akumulator o pojemności 3000 mAh, a wersja Edge 3600 mAh. Ponadto, chyba najciekawszą informacją jest możliwawodoodporność urządzenia (IP67).
 
Pozostałe parametry to: 12,2 MPx sensor aparatu z tyłu oraz 5 MPx z przodu, procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890, 4 GB RAM. Do tego można dodać 3D Touch, slot na karty microSD. Całość będzie działała na nowym TouchWizie i Androidzie 6.0.
 
źródło: sammobile

Motyw