Motorola Moto G 4. generacji może być najlepszym tanim smartfonem – ujawniona specyfikacja robi wrażenie

Łukasz Pająk Newsy 2016-02-03

Moto G 2nd Generation (1)_0_0

 

Najpopularniejszym jak i najciekawszym smartfonem Motoroli jest Moto G i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Niestety, ale polskie ceny sprawiają, że u nas ten model nie jest tak rozchwytywany jak chociażby w Chinach, Brazylii czy też Indiach, ale nadchodząca kolejna generacja może wiele w tej kwestii namieszać.

 

Odkąd Motorola, a raczej rodzina Moto ma być dla Lenovo propozycjami z górnej półki to wiele osób podejrzewało, że ucierpi na tym Moto G i może się to skończyć nawet zniknięciem tego modelu z rynku. Jednak okazuje się, że Chińczycy mają co do tego smartfonu inny plan. Ujawniona specyfikacja czwartej generacji bestsellera Motoroli wspomina o Snapdragonie 650, 3 GB RAM, a nawet dodatkowym chipie audio od Wolfsona. Nie zabraknie również czytnika linii papilarnych. Z kolei obraz ma być prezentowany na 5-calowym wyświetlaczu FullHD. Jednak powróćmy jeszcze do pamięci operacyjnej, gdyż mają pojawić się trzy odmiany: 1 GB (dla Indii), 2 GB oraz właśnie 3 GB z wyświetlaczem FullHD. Tak oto ceny w Wielkiej Brytanii mają nie przekroczyć 800 złotych. Robi wrażenie, prawda?

 

Mimo wszystko planowana premiera Moto G w czwartym wydaniu przypada dopiero na czerwiec tego roku także musimy jeszcze trochę poczekać, żeby potwierdzić powyższe dane techniczne.

 

 

źródło: motog3.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x