lg g5 modularny smatfon adsksl

 
Od jakiegoś czasu Internet zalewany jest informacjami dotyczącymi LG G5. Ostatnio pisaliśmy Wam np. że być może nowy flagowiec od Koreańczyków nie będzie się nazywał G5 (tak sugerowało LG Polska na Twitterze). Ten news okazał się jednak nieprawdziwy. LG G5 zostanie pokazany dzień przed targami MWC w Barcelonie – 21 lutego.
 
Według nowych danych LG planuje fundamentalną zmianę designu w nowym flagowcu (czas najwyższy!). Źródło podaje, że smartfon w niczym nie będzie przypominał LG G4 czy G3. Jedyne co pozostanie takie samo, to system operacyjny z nakładką. Co już wiemy – firma zrezygnowała z przycisków z tyłu telefonu, teraz pojawią się one z boku. Z kolei na dole urządzenia znajdzie się „wyjmowalna część” – całkiem możliwe, że umożliwi nam ona wymianę baterii. Wspomnijmy jeszcze o obudowie, która będzie wykonana z aluminium.
 
Przyznam, że intryguje mnie nowe dzieło od LG i z zaciekawieniem będę się przyglądał jego prezentacji.
 
źródlo: the verge

LG G3 bardzo tanio! + etui GRATIS!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.