letv le 1s

Chińskie telefony osiągają coraz lepszą sprzedaż i na naszych europejskich drogach mamy okazję oglądać je coraz częściej. Xiaomi oczywiście jest jedną z najpopularniejszych marek, lecz nie zapominajmy o nieco młodszych firmach, które w krótkim czasie były w stanie osiągnąć wielomilionową sprzedaż. LeTV chwali się swoimi wynikami!

 

LeTV to kolejny producent z Chin, który postanowił się parać produkcją smartfonów o imponujących parametrach w atrakcyjnych i mocno konkurencyjnych cenach. I trzeba przyznać, że jest w tym bardzo dobry. Najnowsze wyniki pokazują, że model LeTV Le 1s został sprzedany w blisko 3 milionach egzemplarzy w przeciągu pary miesięcy.

 

Warto podkreślić, że producent działa na rynku od około roku. W zeszłym roku udało mu się sprzedać 4 miliony smartfonów, a to znaczy, że model Le 1s jest bez wątpienia ich bestsellerem. A co w nim takiego siedzi? 5,5 calowy ekran IPS 1080p, procesor MediaTek Helio X10, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci podręcznej. A to wszystko w cenie około 170 dolarów.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.