Xiaomi Redmi Note 3 oficjalnie.jpgaslksamk

 
Przez ostatnie 2 miesiące fani Androida ekscytują się aktualizacją systemu. Nic dziwnego, ponieważ nowa wersja zielonego robota wnosi wiele dobrodziejstw dla użytkowników (np. Doze). Problem jednak polega na tym, że póki co, tylko kilka modeli smartfonów otrzymało update. Firmy pracują jak mogą, aby jak najszybciej zadowolić użytkowników, jednak nie wszyscy i tak będą usatysfakcjonowani. Część posiadaczy średniaków i budżetowców z tamtego roku lub sprzed dwóch lat nie otrzyma aktualizacji w ogóle. Reszta musi poczekać na trwające obecnie beta testy przeprowadzane np. przez Samsunga czy Sony. Producentem, który dołączy do tego grona jest Xiaomi.
 
MIUI 7
 
Według wczorajszych informacji, prace nad updatem są już na ukończeniu. Marshmallow wraz z nową wersją nakładki MIUI 7 zostanie wkrótce wydany dla Xiaomi Mi 4, Mi Note i nawet Mi 3! Niestety, ale mowa tu tylko o wersji beta! Tak więc widać, iż firma również chce pozbyć się błędów i ewentualnych problemów z oprogramowaniem. Finalny software będzie dostępny dopiero za…kilka miesięcy. Posiadacze smartfonów będą mieli wybór – albo wziąć udział w testach i cieszyć się wersją Marshmallow albo uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalny update.
 
źródło: gizmochina
Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.