Nawet Xiaomi przeprowadzi beta testy aktualizacji do Marshmallow!

Newsy

Xiaomi Redmi Note 3 oficjalnie.jpgaslksamk

 
Przez ostatnie 2 miesiące fani Androida ekscytują się aktualizacją systemu. Nic dziwnego, ponieważ nowa wersja zielonego robota wnosi wiele dobrodziejstw dla użytkowników (np. Doze). Problem jednak polega na tym, że póki co, tylko kilka modeli smartfonów otrzymało update. Firmy pracują jak mogą, aby jak najszybciej zadowolić użytkowników, jednak nie wszyscy i tak będą usatysfakcjonowani. Część posiadaczy średniaków i budżetowców z tamtego roku lub sprzed dwóch lat nie otrzyma aktualizacji w ogóle. Reszta musi poczekać na trwające obecnie beta testy przeprowadzane np. przez Samsunga czy Sony. Producentem, który dołączy do tego grona jest Xiaomi.
 
MIUI 7
 
Według wczorajszych informacji, prace nad updatem są już na ukończeniu. Marshmallow wraz z nową wersją nakładki MIUI 7 zostanie wkrótce wydany dla Xiaomi Mi 4, Mi Note i nawet Mi 3! Niestety, ale mowa tu tylko o wersji beta! Tak więc widać, iż firma również chce pozbyć się błędów i ewentualnych problemów z oprogramowaniem. Finalny software będzie dostępny dopiero za…kilka miesięcy. Posiadacze smartfonów będą mieli wybór – albo wziąć udział w testach i cieszyć się wersją Marshmallow albo uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalny update.
 
źródło: gizmochina
Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x