Xiaomi mi5

 
Z pewnością część z Was oczekuje na rok 2016, ponieważ wtedy pojawi się kilka nowych, ciekawych flagowych smartfonów. Wiele z nich będzie posiadało najnowszy procesor Qualcommu – Snapdragon 820. Wśród telefonów zobaczymy na pewno Xiaomi Mi 5. Warto przypomnieć, że minęło ponad 17 miesięcy od wydania modelu Mi 4. Jest to dość długi okres pomiędzy ujawnieniem topowych urządzeń .
 
Xiaomi mi5 szkic
 
Jakiś czas temu pisaliśmy o dwóch renderach wspomnianego modelu, które pojawiły się w Internecie. Prezentowały one przycisk home, którego nie było w poprzednim flagowcu. Teraz mamy dla Was zdjęcia pokazujące urządzenie w warunkach „domowych” (grafika na górze artykułu).
 
Należy również przypomnieć, że Xiaomi 5 ma posiada 5,2-calowy ekran z Force Touch, procesor Snapdragon 820, 3/4 GB RAM, 32/64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Różne źródła wskazują na prezentację telefonu w styczniu bądź lutym.
 
źródło: phonearena
Totalna obniżka ceny LG G4!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.