Galaxy S7

 
Na wstępie przypomnijmy, że premiera Samsunga Galaxy S7 nadchodzi wielkimi krokami. Wraz ze zbliżającym się ujawnieniem smartfona, które ma mieć miejsce 21 lutego, coraz więcej wiemy na jego temat. Smartfon zostanie pokazany podczas wydarzenia o nazwie „Samsung Galaxy Unpacked”, na którym firma prezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne. Z pewnością jest na co czekać, tym bardziej, że widzieliśmy już kilka zdjęć obudowy wspomnianego flagowca.
 
Niestety najprawdopodobniej wiele się w wyglądzie nie zmieni. Nadal otrzymamy urządzenie z aluminiowymi ramkami i szklanym tyłem i wystającym aparatem. W środku jednak z pewnością pojawi się parę nowości w tym: procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, aparat 16 lub 20 (a w koncepcie mowa o 12) MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu, 3D Touch oraz być może skaner tęczówki oka.
 
Spójrzcie na poniższy koncept flagowca i zobaczcie jak wygląda na filmie. Całkiem prawdopodobne, że to właśnie takim designem będzie się charakteryzowało nowe dzieło Samsunga.
 


 
źródło: sammobile
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.