Marshmallow dla najważniejszych urządzeń Sony już za miesiąc – reszta niedługo później

Newsy

sony marshmallow android 6.0 aktualizacja lista

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Mijają kolejne dni, tygodnie, a wręcz miesiące od oficjalnej prezentacji Androida 6.0 Marshmallow i jego wdrożeniu do rodziny Nexus oraz Android One. Również LG G4 może cieszyć się tym systemem, a Samsung na dniach powinien uszczęśliwić posiadaczy Galaxy S6 Edge+ oraz Note 5. W takim razie co z tytułowym Sony?

 

@Riccioldo – ta osoba często prezentuje nam nieoficjalne informacje, które producenci mobilnych urządzeń woleliby zachować dla siebie. Nie inaczej jest i tym razem, a oto tweet, który wiele wyjaśnia:

 

 

Na dzień dobry, co nie dziwi, flagowe smartfony Sony otrzymają najnowszego Androida. Oznacza to, że w styczniu użytkownicy linii Xperia Z5 mogą wyczekiwać odpowiedniego komunikatu. Jednak pozostałe modele przewidziane w procesie aktualizacji do Marshmallow również nie będą musiały długo czekać, gdyż jedynie do lutego. Oczywiście „jedynie” to dosyć przesadzone słowo, ale patrząc na ilość terminów, które poznaliśmy i są związane z aktualizacjami to nawet powyższe informacje mogą cieszyć.

 

Jednak jakie smartfony jeszcze zostaną zaktualizowane? Pisaliśmy o tym już wiele razy, ale dla przypomnienia możecie zerknąć w następujący link: Klik! Co będzie skrywała aktualizacja Marshmallow dla urządzeń Sony? Tę informację również znajdziecie na naszym portalu: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x