Marshmallow dla najważniejszych urządzeń Sony już za miesiąc – reszta niedługo później

1 minuta czytania
Komentarze
sony marshmallow android 6.0 aktualizacja lista

Mijają kolejne dni, tygodnie, a wręcz miesiące od oficjalnej prezentacji Androida 6.0 Marshmallow i jego wdrożeniu do rodziny Nexus oraz Android One. Również LG G4 może cieszyć się tym systemem, a Samsung na dniach powinien uszczęśliwić posiadaczy Galaxy S6 Edge+ oraz Note 5. W takim razie co z tytułowym Sony?

@Riccioldo – ta osoba często prezentuje nam nieoficjalne informacje, które producenci mobilnych urządzeń woleliby zachować dla siebie. Nie inaczej jest i tym razem, a oto tweet, który wiele wyjaśnia:

Na dzień dobry, co nie dziwi, flagowe smartfony Sony otrzymają najnowszego Androida. Oznacza to, że w styczniu użytkownicy linii Xperia Z5 mogą wyczekiwać odpowiedniego komunikatu. Jednak pozostałe modele przewidziane w procesie aktualizacji do Marshmallow również nie będą musiały długo czekać, gdyż jedynie do lutego. Oczywiście „jedynie” to dosyć przesadzone słowo, ale patrząc na ilość terminów, które poznaliśmy i są związane z aktualizacjami to nawet powyższe informacje mogą cieszyć.

Jednak jakie smartfony jeszcze zostaną zaktualizowane? Pisaliśmy o tym już wiele razy, ale dla przypomnienia możecie zerknąć w następujący link: Klik! Co będzie skrywała aktualizacja Marshmallow dla urządzeń Sony? Tę informację również znajdziecie na naszym portalu: Klik!

Motyw