Marshmallow dla urządzeń Xiaomi oficjalnie zapowiedziany

1 minuta czytania
Komentarze
android-60-marshmallow-hero-devil-2-w782

Urządzenia Xiaomi można coraz częściej spotkać na ulicach. Chiński producent zatem w jak najlepszy sposób chce zadbać o użytkowników. Jednym ze sposobów są częste aktualizacje, zwłaszcza te dotyczące najnowszej odsłony Androida. I takie też czekają dla dwóch mocnych modeli producenta.

Xiaomi dla użytkowników Mi 4 ma już pewną niespodziankę w postaci Windowsa 10 od Microsoftu. To pierwszy telefon, jaki dostanie ten system. Jakby tego było mało, chiński gigant telekomunikacyjny zapowiedział również dla niego najnowszego Androida 6.0 Marshmallow. Najświeższą wersję systemu z robocikiem otrzyma również Xiaomi Mi Note.

Android 6.0 Marshmallow dla urządzeń Xiaomi będzie oczywiście pracował wraz z autorską nakładką MIUI w wersji 7, która zdobywa pozytywne oceny, a jej funkcjonalność i optymalizacja przerasta nieraz nakładki znanych nam dużych producentów. Jak na razie MIUI 7 działa na poprzednim wydaniu Androida, czyli wersji Lollipop – widzimy zatem, że Xiaomi nie śpi i stara się być zawsze na czasie.

Jeśli więc jesteście posiadaczami Xiaomi Mi 4 to już możecie skakać ze szczęścia. Otrzymać dwa systemy, w najnowszej odsłonie i to jako jedni z pierwszych musi być rewelacyjnym doświadczeniem.

źródło: Phone Arena

Motyw