132405wfcof09191hq1ddc1.jpg.thumb_1

Już od jakiegoś czasu mamy okazję słyszeć, a nawet oglądać nową wersję systemu mobilnego od Microsoftu, czyli Windows 10 na telefony z Androidem. Taka odskocznia od systemu z robocikiem to duża zmiana, nic więc dziwnego, że użytkownicy czekają na wersje dla swoich telefonów. A my już wiemy, kiedy nastąpi data premiery.

 

Windows 10 został zapowiedziany już kilka miesięcy temu i pozostawał dużą zagadką. Dopiero w chwili pojawienia się pierwszego wideo cała sprawa się wyjaśniła, a system spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Niestety jak na razie Microsoft przygotował wersję tylko dla jednego modelu telefonu – Xiaomi Mi 4.

 

Weibo

 

Tak więc, jeśli należycie do szczęśliwych posiadaczy tego modelu możecie już zacierać ręce, bo 3 grudnia nastąpi oficjalna premiera Windows 10. Pozostaje pytanie, jak długo Microsoft każe czekać użytkownikom na porty dla pozostałych modeli smartfonów. Albo drugie pytanie, jak długo zajmie „magikom z xda” przygotowywanie odpowiednio zmodyfikowanych systemów.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.