132405wfcof09191hq1ddc1.jpg.thumb_1

Już od jakiegoś czasu mamy okazję słyszeć, a nawet oglądać nową wersję systemu mobilnego od Microsoftu, czyli Windows 10 na telefony z Androidem. Taka odskocznia od systemu z robocikiem to duża zmiana, nic więc dziwnego, że użytkownicy czekają na wersje dla swoich telefonów. A my już wiemy, kiedy nastąpi data premiery.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Windows 10 został zapowiedziany już kilka miesięcy temu i pozostawał dużą zagadką. Dopiero w chwili pojawienia się pierwszego wideo cała sprawa się wyjaśniła, a system spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Niestety jak na razie Microsoft przygotował wersję tylko dla jednego modelu telefonu – Xiaomi Mi 4.

 

Weibo

 

Tak więc, jeśli należycie do szczęśliwych posiadaczy tego modelu możecie już zacierać ręce, bo 3 grudnia nastąpi oficjalna premiera Windows 10. Pozostaje pytanie, jak długo Microsoft każe czekać użytkownikom na porty dla pozostałych modeli smartfonów. Albo drugie pytanie, jak długo zajmie „magikom z xda” przygotowywanie odpowiednio zmodyfikowanych systemów.

 

 

źródło: Phone Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.