CyanogenMod znowu rozszerza listę urządzeń, które mogą cieszyć się Marshmallow

Newsy

lg cyanogenmod g2 d800 d801 d802

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niedługo musieliśmy czekać, aby CyanogenMod w najnowszej odsłonie stał się dostępny dla kolejnych urządzeń. Wczoraj informowałem Was o tym, że siedem urządzeń oficjalnie otrzymało wsparcie do 13. edycji tego jakże popularnego oprogramowania, a dzisiaj dołącza kolejna piątka.

 

W takim razie, nie przedłużając, oto nowe smartfony, które od dzisiaj mogą cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow od CyanogenMod:

 

  • „Angler” (Nexus 6P);
  • “Bullhead” (Nexus 5X);
  • LG D801 (G2 z T-Mobile);
  • LG D852 (G3);
  • LG D851 (T-Mobile G3).

 

Oczywiście, Nexusy posiadają już najnowszy system od Google i w tym wypadku jest to po prostu wprowadzenie dla nich modyfikacji od Cyanogen Inc. Jednak taki LG G2, czy ma szansę dostać Marshmallow od producenta? Oczywiście, że nie. Niestety, nie ma róży bez kolców, gdyż widać kilka zastrzeżeń. Mimo wszystko, jeśli tak często będą pojawiały się nowe urządzenia wspierane przez cyjanowy system to z pewnością wielu użytkowników będzie mogło jeszcze wstrzymać się ze sprzedażą swoich smartfonów.

 

W takim razie o jakich modelach CyanogenMod z pewnością nie powinien zapomnieć? Spis wszystkich urządzeń, które mogą oderwać się od rutyny i oprogramowania producenta znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Tutaj też możecie wypatrywać czy dla Waszego modelu nie pojawiła się edycja oparta na Androidzie 6.0 Marshmallow.

 

 

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x