CyanogenMod 13 (Marshmallow) dostępny dla siedmiu nowych urządzeń

Newsy

oneplus one cyanogenmod

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

CyanogenMod, Cyanogen Inc., po prostu Cyanogen – ta nazwa nawiązująca do koloru  (cyjanowego) stała się niesamowicie popularna wśród fanów modyfikacji i Androida. Firma ta nie czeka na decyzję poszczególnych producentów w sprawie aktualizacji i poprawy ich działania, a sama oferuje użytkownikom ich autorską wersję systemu opartą oczywiście na „Robociku”.

 

CyanogenMod 13 to najnowsze dzieło autorów najpopularniejszego tzw. „Custom ROM’u” i oparte jest ono na Androidzie 6.0 Marshmallow, ale oczywiście nie może zabraknąć wielu interesujących, autorskich dodatków. Niemniej jednak, teraz rozszerzono dostępność tego oprogramowania. Do listy wspieranych urządzeń dołączyły nowe, oto one:

 

  • OnePlus One (bacon);
  • Nexus 7 (deb & flo);
  • LG G4 (h815);
  • Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 (mondrianwifi);
  • LG GPad 7.0 (v400 & v410);
  • LG G3 Verizon (vs985);
  • Motorola Moto X 2014 (victara).

 

Z pewnością z tego powodu ucieszy się wielu z Was, gdyż tylko odmiana G3 dla amerykańskiego operatora nie jest spotykana w Polsce. Nexus 7 już nie jest wspierany przez Google, ale Cyanogen nie mówi dość. Z kolei użytkownicy OnePlus One już nie muszą czekać na oficjalną aktualizację od producenta, która ma pojawić się dopiero w przyszłym roku.

 

Jeśli jesteście zainteresowani CyanogenMod 13 to więcej szczegółów znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Mnie jednak ciekawi czy znacie podobne oprogramowanie, które ma szansę rozrosnąć się do potęgi jaką osiągnęła firma Cyanogen Inc.?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x