ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Super promocja Play tylko dzisiaj! Sprawdź, co dostaniesz za doładowanie konta

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Play-Prepaid-24.11-1200x440-1200x440

Użytkownicy dzielą się na tych z abonamentem oraz na tych, którzy polegają wyłącznie na ofertach na kartę. I to właśnie ci drudzy mogą dzisiaj świętować, gdyż Play zorganizował dla nich super promocję. Doładowując konto dostaniecie jeszcze dodatkowe bonusy! Sprawdźcie, co możecie zgarnąć.

Oferta Play jest dostępna wyłącznie w dniu dzisiejszy tj. 24 listopada 2015 roku, więc należy się spieszyć. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników Play na Kartkę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuły MINI MAX na kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci(…). Generalnie każdy może z niej skorzystać, z pełną listą obejmujących taryf znajdziecie w regulaminie tutaj.

Cóż więc możemy dodatkowo zdobyć?

Doładowanie:

  • 5-10 złotych = 300 SMS-ów do wszystkich
  • 11-25 złotych = 200 minut do wszystkich
  • 26-50 złotych = 500 MB-ów danych
  • 51 złotych i więcej = 60% wartości doładowania na promocyjne konto

Gdzie doładować, by załapać się na bonus? Play premiuje doładowanie wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładować na Facebooku oraz poprzez stronę doładowania.play.pl. Warto się spieszyć, gdyż promocja wygasa już dzisiaj o godzinie 23:59! Jeśli zatem macie braki na koncie, warto skorzystać z tak zaplanowanej oferty.

źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy