samsung marshmallow aktualizacja termin

 

Ostatni wpis, w którym zaprezentowałem Wam listę urządzeń Samsunga, które otrzymają najnowszy system Android cieszył się bardzo dużą oglądalnością. W takim razie oto kolejna porcja – Koreańczycy zaktualizowali swój spis i teraz zawiera on zdecydowanie więcej smartfonów, ale także tablety.

 

Tym razem nie ujrzymy listy podzielonej na dwie części, a na trzy. Oczywiście oznacza to, że jest wszystkiego więcej, ale jak zaraz się przekonacie – są też braki. Także ja już nie przedłużam, oto wspomniany spis:

 

Samsung-Android-6.0-Marshmallow-update-roadmap-November

 

Dołączyły tablety, a także seria Galaxy J. Jednak zabrakło jednego modelu. Dla przypomnienia, lista z poprzedniego wpisu:

 

sa sj

 

Brakuje chociażby Galaxy A7, ale miejmy nadzieję, że to jedynie niedopatrzenie, gdyż cała rodzina Galaxy A powinna otrzymać Androida 6.0 Marshmallow. Niestety to nie koniec złych wiadomości. Na liście pojawiły się takie modele jak Galaxy S4 i Note 3, ale z dopiskiem jasno mówiącym, że użytkownicy tych smartfonów mogą już zapomnieć o aktualizacjach.

 

Mimo wszystko, Galaxy S5 jest teraz pewnym urządzeniem z Marshmallow, ale użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeśli coś jeszcze się zmieni to z pewnością Was o tym poinformujemy. Jednak jak oceniacie wsparcie w wydaniu Samsunga?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.