Samsung aktualizuje listę urządzeń, które otrzymają Androida 6.0 Marshmallow! Galaxy S4 i Note 3 bez akceptacji

1 minuta czytania
Komentarze
samsung marshmallow aktualizacja termin

Ostatni wpis, w którym zaprezentowałem Wam listę urządzeń Samsunga, które otrzymają najnowszy system Android cieszył się bardzo dużą oglądalnością. W takim razie oto kolejna porcja – Koreańczycy zaktualizowali swój spis i teraz zawiera on zdecydowanie więcej smartfonów, ale także tablety.

Tym razem nie ujrzymy listy podzielonej na dwie części, a na trzy. Oczywiście oznacza to, że jest wszystkiego więcej, ale jak zaraz się przekonacie – są też braki. Także ja już nie przedłużam, oto wspomniany spis:

Samsung-Android-6.0-Marshmallow-update-roadmap-November

Dołączyły tablety, a także seria Galaxy J. Jednak zabrakło jednego modelu. Dla przypomnienia, lista z poprzedniego wpisu:

sa sj

Brakuje chociażby Galaxy A7, ale miejmy nadzieję, że to jedynie niedopatrzenie, gdyż cała rodzina Galaxy A powinna otrzymać Androida 6.0 Marshmallow. Niestety to nie koniec złych wiadomości. Na liście pojawiły się takie modele jak Galaxy S4 i Note 3, ale z dopiskiem jasno mówiącym, że użytkownicy tych smartfonów mogą już zapomnieć o aktualizacjach.

Mimo wszystko, Galaxy S5 jest teraz pewnym urządzeniem z Marshmallow, ale użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeśli coś jeszcze się zmieni to z pewnością Was o tym poinformujemy. Jednak jak oceniacie wsparcie w wydaniu Samsunga?

źródło: Phone Arena

Motyw