Android 6.0 Marshmallow dla wielu Samsungów – wycieka terminarz planowanych aktualizacji!

1 minuta czytania
Komentarze
samsung marshmallow aktualizacja termin

Wczoraj przedstawiłem Wam szeroką listę wszystkich znanych mi urządzeń, które z pewnością dostaną aktualizację do najnowszego Androida w postaci Marshmallow. Jednak mogłem wstrzymać się jeden dzień, gdyż dzisiaj do Sieci przedostała się nowa tabela, która ujawniła terminy i konkretne modele, które Samsung planuje zaktualizować.

W takim razie, nie przedłużając zbytnio, osoby niezadowolone długością wczorajsze listy dotyczącej Koreańczyków, dzisiaj mogą zmienić zdanie. Przede wszystkim Samsung podzielił proces aktualizacji na dwie fazy. Na wstępie, pod koniec grudnia, Marshmallow zawita na Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Miesiąc później i na początku nowego roku odpowiedniego komunikatu oczekiwać będą użytkownicy Galaxy S6 i S6 Edge. W lutym to posiadacze Galaxy Note 4 oraz Note Edge będą mogli cieszyć się „Pianką”, a w nieokreślonym terminie aktualizacje dostaną również właściciele Galaxy Alpha oraz Galaxy S5. Tak wygląda pierwsza faza. Druga zdecydowanie bardziej Was ucieszy, gdyż otwiera sie na nieznane dotąd urządzenia. Tak oto szczęśliwi mogą być użytkownicy całej serii Galaxy A (A8, A7, A5, A3), a także modeli Galaxy E7 i E5. Koreańczycy również nie wykluczają pojawienia się fazy trzeciej.

sa sj

Podoba się? Z pewnością bardziej niż wczoraj, gdy pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy w kierunku Samsunga, ale czy to wciąż odpowiednia ilość aktualizowanych urządzeń patrząc na całe portfolio firmy?

źródło: Phone Arena

Motyw