asus-padfone-2-leak _1_
Od czasu premiery pierwszego Padfone’a nie minęło jeszcze wiele czasu, jednak wiadomo już, że wkrótce zaprezentowany zostanie jego następca. Konferencja Asusa zaplanowana jest na przyszły tydzień, jednak już dziś posiadamy niemal kompletny zestaw informacji dotyczących tego urządzenia, wraz z oficjalnymi zdjęciami prasowymi, które wyciekły niedawno do Sieci.

asus-padfone-2-leak _3_ 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przypomnijmy, że specyfikacja techniczna Padfone 2 znana jest już od dłuższego czasu i prezentuje się następująco:

  • Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro;
  • 2 GB RAM;
  • Ekran Super IPS+ o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości 720p (1280×720);
  • Aparat 13 MPx;
  • Łączność LTE;
  • Bluetooth 4.0;
  • bateria o pojemności 2140 mAh

Pod względem designu Padfone 2 bardzo przypomina swojego poprzednika i kontynuuje jego stylistykę. Jeżeli chodzi o tablet, będący stacją dokującą dla smartfona, to według doniesień jest on znacznie lżejszy i cieńszy, zmieniono też system dokowania urządzenia.

asus-padfone-2-leak _4_

Co Wy sądzicie na temat Asus Padfone 2? Czy sądzicie, że koncepcja smartfona dokowanego w tablecie ma szansę sprawdzić się w praktyce, czy też uważacie, że znacznie rozsądniejsze jest korzystanie z dwóch oddzielnych urządzeń? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

asus-padfone-2-leak _2_

asus-padfone-2-leak _5_
źródło: twitter, engadget.com 
Piotr Andrzejewski