hp movado

 

Co może łączyć szwajcarskiego producenta klasycznych zegarków i firmę HP? Wygląda na to, że bardzo wiele. Movado jest kolejnym producentem, który wchodzi na rynek inteligentnych zegarków z pomocą firmy z zewnątrz. Efektem tej współpracy jest zegarek Movado Bold Motion, który jest z pewnością powiewem świeżości na rynku, gdzie na chwilę obecną ze świecą można szukać innowacji.

 

Movado Bold Motion posiada mechaniczną tarcze, a cały design to klasa premium, zresztą niczego innego od szwajcarskiej firmy Movado chyba nikt się nie spodziewał. Cała funkcjonalność za to z pewnością odbiega od klasyki. We wnętrzu zegarka kryją się sensory, które pomagają śledzić naszą aktywność fizyczną oraz odpowiadają za sparowanie smartwatcha z telefonem. Zegarek do wyświetlania godziny i powiadomień używa LEDów, które widzimy na tarczy urządzenia. Jest to moim zdaniem rozwiązanie bardzo stylowe, i z pewnością oryginalne. Jeśli chodzi zaś o samą kompatybilność, to Movado Bold Motion współpracować może z Androidem oraz iOS. Urządzenie oczywiście jest wodoodporne, a producent zapowiada tydzień pracy na baterii bez potrzeby ładowania.

 

Zobaczcie jak sprawdza się to w praktyce:

 

 

Niestety czar pryska gdy przypomniemy sobie o cenie urządzenia. Wszelkie informacje wskazują na to, że za to cudo będzie trzeba zapłacić 700-900 dolarów, co przy obecnym kursie dolara daje nam naprawdę spore liczby.

 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.