Ulepszony Galaxy S3 Alpha debiutuje w Japonii

Newsy

s3-docomo
Samsung Galaxy S III to wciąż flagowy model koreańskiego producenta i jeden z najmocniejszych smartfonów na rynku. Dziś w Japonii zaprezentowano ulepszoną wersję tego urządzenia, dedykowaną dla lokalnego operatora NTT DoCoMo.

Od oryginału różni się ona wyższym taktowaniem czterordzeniowego procesora Exynos 4412, który w modelu tym pracuje na częstotliwości 1.6 GHz, podczas gdy standardowo Galaxy S3 oferuje 1.4 GHz. Druga zmiana dotyczy ilości pamięci RAM, która w japońskim GS3 wynosi 2 GB, czyli dwa razy więcej, niż w modelu europejskim. Urządzenie sprzedawane jest domyślnie z Androidem 4.1 Jelly Bean.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nie sądzimy, by istniały szanse na to, że Samsung wprowadzi to urządzenie do sprzedaży na Starym Kontynencie. Wprowadzone usprawnienia nie są drastyczne i w gruncie rzeczy Galaxy S3 Alpha jest bardzo bliski swojemu oryginałowi.

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x