mimi-pad3

Jeśli myśleliście, że phablety to wyłącznie domena Samsunga, który na europejskim rynku króluje z serią Note, to zapewne nie uwzględniliście rynku za Wielkim Murem. Tam właśnie pojawia się cała gama przeróżnych sprzętów o dość bogatej specyfikacji – ale nie zawsze.

Interesującą propozycją jest smartfonotablet firmy MiMi, a chodzi o model Pad3. Sprzęt ten posiada ogromny, 6-calowy ekran – co z tego, jeśli jego rozdzielczość wynosi tylko 800×480 pikseli. Procesor zastosowany w phablecie to dwurdzeniowa popularna w Chinach jednostka, MTK6577 o taktowaniu 1 GHz. Oprócz tego znajdziemy w Pad3 512 MB RAM, 4 GB NAND Flash, baterię 3000 mAh i slot kart pamięci microSD. MiMi Pad3 kosztować ma 200 USD.

mimi-pad3-200-phablet-from-china-642x300 

MiMi pracować ma na Androidzie 4.0.

Czy pomimo zastosowanej rozdzielczości urządzenie wydaje się Wam ciekawe?

Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.